UWAGA!

Pokaż klasę . Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

 
Elbląg, Pokaż klasę . Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży
fot. nadesłana

W środę, 23 października w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci i młodzieży, chcących uczyć się tańca towarzyskiego oraz dla ich rodziców.

W ubiegły weekend, podczas Festiwalu Baltic Cup, można było podziwiać najlepsze pary taneczne świata. Jednak każda para, nawet ta najlepsza, zaczynała od nauki podstawowych kroków, najczęściej na kursie tańca towarzyskiego.
       - Jeśli są rodzice, którzy marzą, aby ich dzieci odnalazły w sobie pasję do tańca, zachwycały umiejętnościami tanecznym, piękną postawą i smukłą sylwetką zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego - mówią organizatorzy kursu. - Podczas kursu dziecko nie tylko zaspokoi naturalną potrzebę ruchu, zdobędzie umiejętności w tańcu standardowym (walc angielski, walc wiedeński, quickstep) i latynoamerykańskim (cha-cha, samba, jive), ale jeszcze pozna zasady savoir – vivre i praktyczne ich zastosowanie. W przyszłości zaowocuje to umiejętnością zachowania się w każdej sytuacji.
      
       Naukę tańca towarzyskiego można zacząć już od 7 roku życia. Zajęcia skierowane są do osób do 15 roku życia. Szczegółów na temat zajęć można dowiedzieć się na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w środę (23 października), o godz. 17.30 w Sali nr 38 (I piętro) w CSE Światowid przy pl. Jagiellończyka 1.
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama