UWAGA!

Policjanci edukują półkolonistów

 
Elbląg, Policjanci edukują półkolonistów
(fot. KMP w Elbląg)

Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi letni wypoczynek dzieci. Aby był on bezpieczny dbają o to m.in. funkcjonariusze z Zespołu Prewencji Kryminalnej elbląskiej komendy. Szczególną uwagę poświęcają oni dzieciom przebywających na zorganizowanych koloniach i półkoloniach, które odbywają się w miesicie.

Mogły się już o tym przekonać dzieci, które przebywają na półkoloniach m.in. w Fundacji Końskie Zdrowie przy ul. Okólnik w Elblągu. W trakcie spotkania półkolonistom zostały przypomniane najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku w trakcie letnich zabaw.
       Podobne spotkania zostaną przeprowadzone również z dziećmi, które wypoczynek na półkoloniach rozpoczną w terminach późniejszych. Każdy z uczestników otrzymał praktyczną ulotkę z informacjami o wakacyjnych zagrożeniach oraz specjalnym miejscem do zapisania ważnych numerów telefonów. Natomiast uczestniczący w spotkaniach pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego mówili o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Na koniec spotkania najmłodsi otrzymali również odblaski.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jak oni mogą kogos czegokolwiek nauczyć skoro sami świecą wstydem i niegospodarnością w całej Europie wiadomosci.dziennik.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kalkulator(2011-07-08)
 • Kalkulator zastanów się trochę nad swoimi wypowiedziami bo CBŚ do ciebie wpadnie chłopie i wtedy dopiero będziesz mądry.
 • Kto to wymyślił aby uczyć jazdy na trawniku. Przecież nawet doświadczonemu rowerzyście jest niekomfortowo jeździć po trawie
 • Hahaha a największym paradoksem jest to że kiedyś policjant jadący rowerem stracił równowagę na krawężniku i prawie się na mnie wywalił :D
 • Te w drugim pości masz cos przeciwko ujawnianiu nieudolnosci policji ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  arcykomisarz(2011-07-08)
 • Szanowny Panie OficJerze Prasowy KMP w Elblągu, to zdjęcie którym się pan posłużył przedstawia byłego policjanta, który od kilku lat jest na emeryturze. Dlatego też pojawia się wątpliwość w kwestii Pańskich oświadczeń prasowych. Swoją indolencją wystawia Pan niezbyt pochlebną opinię reprezentowanej przez Pana firmie.
 • Borówa wrócił?
 • dlaczego przynajmniej policjanci zwiększają świadomość o prawidłowym poruszaniu się. sam przeprowadzam podobne akcje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  agent.elblag.pl(2011-07-09)
 • Która z osób przedstawionych na zdjęc iu jest policjantem?
 • dzieciom to dajcie spokój w wakacje a weżcie się za pijanych piratów zza kierownicy. Wiadomo najłatwiej dzieciom wykłady robić tylko nie teraz a dorośli to olewają bo popatrzmy co dzieje się na drogach.
Reklama