UWAGA!

Policjanci w szkole muzycznej

 
Elbląg, Policjanci w szkole muzycznej

Elbląscy policjanci z prewencji kryminalnej spotkali się z uczniami Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu. Łącznie w spotkaniach wzięło udział ponad 150 osób.

Oba spotkania dotyczyły cyberprzemocy. Policjanci dostosowali przygotowali treść prezentacji w taki sposób, aby były przeznaczone oddzielnie dla uczniów młodszych, oddzielnie dla starszych. - Cyberprzemoc to temat trudny i inaczej się rozmawia o tym z młodzieżą, a inaczej z dziećmi – mówi asp. szt. Dariusz Komosiński z Wydziału Prewencji Kryminalnej KMP w Elblągu. – Poza tym mogą to być zupełnie inne zagrożenia oraz zupełnie inna odpowiedzialność karna ich sprawców.
       W policyjnych spotkaniach uczestniczyli również nauczyciele.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jakie tłumy hahahahaha.
  • Te 150 osób to chyba liczone po policyjnemu.
  • Jakoś Policja nie robi tego, do czego została stworzona. Ok mając dobre wyniki i poparcie wysokie w społeczeństwie za swoją służbę wywiązując się w pełni, to oczywiście mogą się zajmować innymi sprawami jak przykładowo ta w artykule. Zapytajcie zwykłych obywateli jak was oceniają (myślę, że chyba nie najlepiej), to może lepiej zajmijcie się poprawą w waszej służbie na rzecz obywateli !!!
  • @yta45yayh - Odpowiem Ci krótko te 150 osób to sptkanie w dwóch grupach, bo policja w teraźniejszych czsach nie robi *spedów* na świetlicy dla całej szkoły jak było za twoich czasów Trolu jeden, wiadomo że do mniejszej Grupy jest łatwiej trafić. Po za tym to Zespół szkół muzycznych, fajna, inteligentna młodzież.
  • Znaczy małe grupy po dwie osoby, to na pół roku roboty?
Reklama