UWAGA!

Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość wybierzesz?

Elbląg, Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość wybierzesz?

Pod takim hasłem 23 września o godz. 17 w Bibliotece Elbląskiej odbędzie się debata z udziałem polityków i lokalnych liderów opinii, organizowana przez WWF Polska, Eko-Unia i Day Film w ramach projektu Ekopatrioci. Wstęp wolny.

Ekopatrioci to społeczny projekt jednej z największych międzynarodowych organizacji pozarządowych WWF, działającej na rzecz ochrony środowiska. A debata to okazja, by przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi zapytać kandydujących polityków o to, co zamierzają zrobić z problemami środowiskowymi, którym będą musieli stawić czoła jako rządzący – informują organizatorzy spotkania. - Ocieplenie klimatu nie tylko powoduje potężne straty finansowe i społeczne, ale również stanowi ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia obywateli i obywatelek. W wyniku zmiany klimatu Polki i Polacy tracą rocznie ok. 9 mld zł. Jeśli nie zaczniemy dynamicznie odchodzić od energetyki węglowej, nieustający wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną, może spowodować czasowe ograniczenia dostaw prądu. Przyczyni się to również do wzrostu kosztów energii.

Po debacie, o godz. 19.30, odbędzie się pokaz pełnometrażowego, niezależnego filmu dokumentalnego polskiego reżysera Adama Dzienisa pt. "Human Energy" o ruchu wspólnot energetycznych w Europie, a następnie spotkanie z twórcami dokumentu, który został doceniony i nagrodzony na wielu festiwalach filmowych, między innymi w Stanach Zjednoczony i Kanadzie i jest prezentowany jest na całym świecie.

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Następni manipulatorzy, wynika z tego - zapłać i będzie już dobrze, hajs, hajs zapłać bo zmiany klimatu, uratuj żółwia, kotka, hipcia w afryce, panowie i panie, jak gówno Peło spuszczało do wisły to nikogo tam nie było bo przyszły pieniązki na konta, jak węgiel przypłynął do gdańska to akcja pełną gębą bo kaska nie przyszła, hajs, hajs, hajs, zapłać, zapłać, a przecież za te pieniążki panowie z WWF i Greenpissss żyją i mają się bardzo dobrze, ale tacy głupi to oni nie są też chcą mercedesa i domek za miastem
Reklama