UWAGA!

Polska niepodległa - weź udział w konkursie

Elbląg, Polska niepodległa - weź udział w konkursie

Stowarzyszenie im. gen. bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego zachęca uczniów elbląskich szkół do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Uczcijmy razem stulecie odzyskania niepodległości”. Prace można nadsyłać do 3 listopada.

Celem konkursu jest: kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, budzenie szacunku dla Polaków i ich bohaterskich czynów, propagowanie uroczystego obchodzenia świąt państwowych, kształtowanie wyobraźni dzieci i młodzieży poprzez prace plastyczne.
       By wziąć udział w konkursie, należy przygotować projekt ulotki zachęcającej do udziału w obchodach stulecia odzyskania niepodległości i dostarczyć na adres:
      
       Biuro Poselskie Posła Jerzego Wilka
       ul. Czerwonego Krzyża 2 - 6
       82-300 Elbląg.
       w nieprzekraczalnym terminie do 3 listopada (szkoły podstawowe - techniki plastyczne, gimnazja i szkoły średnie - grafika komputerowa - płyta + wydruk), format prac: A-5, przyjmujemy tylko prace indywidualne.
      
       Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe. Dodatkowo w oparciu o nagrodzone prace zostaną wydrukowane ulotki zachęcające mieszkańców Elbląga do udziału w obchodach roku stulecia odzyskania niepodległości. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród 7 listopada o godz. 17 w ramach Przystanku Historia w Klubie Garnizonowym przy ul. Ludwika Mierosławskiego 5.
      
Anna Szczepańska, prezes Stowarzyszenia im. gen. bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Gdybym był dzieckiem, to zgłosiłbym projekt ulotki mówiącej o tym jacy to władcy, magnateria i ludzie władzy przez stulecia tak źle rządzili Polską, że ciągle podupadała, przegrywała wojny, była rozbierana. I dlatego potem miliony Polaków były wysyłane na rzeż, aby możnowładcy znowu mieli dostęp do swoich utraconych dóbr, a naród ochłapy. Historii zatacza właśnie teraz swoje koło. .. władający Polską czerpią krocie, a motłoch dostaje 500 +. ..
  • Przykro mi, że własnie ktoś nazwał mnie motłochem obrażając mnie tym samym ( wpis wyżej) choć mnie nie zna tylko dlatego, że mam 2 super dzieciaków i na jedno dostaję 500+. Niestety to tylko świadczy o poziomie autora powyższego wpisu. Nie widzę związku ostatniego zdania z powyższym artykułem, który jest bardzo ciekawa inicjatywą.
  • ta pani[Szczepańska] ma parcie na szkło i nie wiadomo skąd się wzięła[z czapki, teczki czy jakieś powinowactwo?], czy pan Wilk który ją zwolnił z fuchy asystentki od 1 grudnia szykuję ją na radną Elbląga a następnie na posłankę?????
Reklama