UWAGA!

Pomoc dla seniorów w czasie pandemii

 Elbląg, Pomoc dla seniorów w czasie pandemii

Osoby powyżej 65. roku życia, mieszkające w Elblągu, mogą liczyć na codzienną pomoc Warmińsko-Mazurskiego Centru Pomocy Dzieciom. System pomocy został wprowadzony w związku ze stanem epidemii.

- Osoby powyżej 65. roku życia, mieszkające w Elblągu, potrzebujące pomocy w zakresie czynności dnia codziennego m.in.: zakupach, sprawach urzędowych, sprzątaniu grobów proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 791-677-915 lub 55-618-10-00 lub mailowo biuro@wmcpd.pl lub  przez Facebook  W przypadku niemożności odebrania telefonu oddzwonimy - zapewnia Mirosław Pasławski, dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Centrum Pomocy Dzieciom. 
        

informacja nadesłana

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Osoby starsze same sobie doskonale radzą co widać na ulicach. A piesze patrole policji i straży miejskiej omijają ich jak powietrze. A przepytać tak gdzie się wybiera jedna z drugą? Co pilne sprawy pewnie muszą załatwić. ..
 • A mnie, niestetuy, ochrona Kauflandu, nie wpuściła do sklepu, jako opiekun ustawowy osoby niepełnosprawnej ruchowo z pierwszą grupą, nadmienię, ze jestem prawnym opiekunemj tej opsoby. Pan Rodziewicz, Rzecznik Praw Konsumentów sprawe zna. jak redakcja chce, moge przesłać nagranie telefoniczne, rozmowa z Rzecznikiem. W/g której osoba ustawowo bliska, opiekun ma prawo wejśc z osoba niepełnosprawną na sklep. Ochrona kauflandu posługuje się jakimś wewnętrznym zarządzeniem, który nie ma odzwierciedlenia w prawie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  (ALOJZY(2020-04-07)
 • Powiecie zaraz, ze mozna by było zadzwonic do centrum Wolontariatu. Ale wolontariusz nie kupi tego co mama chciała, i już znany jest przypadek, jak taki pseudo wolotnariusz zniknął z pieniędzmi babci i ani zakupów, ani wolontariusza ani pieniędzy. Nie ufam ludziom, cecha wyuczona, zawodowa. Czekam zatem na decyje KAUFLAND POLSKA we Wroclawiu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  4
  0
  Przezornośc przede wszystkim(2020-04-07)
 • Na forum jeden z emerytów sam deklarował, że zrobi zakupy tylko za odpowiednią opłatą
 • Senior określa co potrzebuje. Wybieramy produkty wg potrzeby seniora nikt nie pobiera środków z góry. Część produktów utrzymujemy bezpłatnie więc senior ma taniej niż by kupił sam. #zostanwdomu
 • To trzeba zgłosić administracji forum
 • To była zachęta aby emeryci pomagali emerytom jeśli tylko są w stanie
Reklama