UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pomogą pokrzywdzonym konsumentom

Elbląg, Pomogą pokrzywdzonym konsumentom

„Poradnia Konsumencka” jest kolejnym pomysłem Elbląskiego Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej. Pokrzywdzeni lub nieświadomi swoich praw klienci będą mogli zasięgnąć opinii ekspertów od 1 marca. Projekt jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Elbląskie Centrum skupi się na jakości produktów spożywczych czy przemysłowych. Pokrzywdzeni klienci będą mogli złożyć wniosek o przeprowadzenie kontroli w nieuczciwych punktach sprzedaży towarów lub usług. Fachową pomoc uzyskają  np. kierowcy, którzy zatankowali samochody paliwem złej jakości.
       Dotychczas Elbląskie Centrum informowało konsumentów przede wszystkim o postępowaniach reklamacyjnych i gwarancyjnych. Konieczne było także przedstawianie podstawowych obowiązków sprzedawców czy usługodawców.
       Porady będą udzielane telefonicznie, za pomocą poczty tradycyjnej i elektronicznej oraz bezpośrednio w Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej.
       Samorząd Województwa przekaże placówce 29,8 tys. zł jako dotację celową na wykonanie zadań publicznych w zakresie upowszechniania i ochrony praw konsumentów.
      
Gabinet Marszałka
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama