UWAGA!

Pomóżmy Julce

 Elbląg, Pomóżmy Julce
fot. nadesłana

Julka ma 5 lat. W październiku dziewczynka trafiła na oddział hematologii dziecięcej w Gdańsku z rozpoznaniem ostrej białaczki limfo-blastycznej. Obecnie poddawana jest chemioterapii, a koszty związane z jej leczeniem są bardzo wysokie.

Zwracamy się o pomoc finansową dla naszego przedszkolaka Julki Frącek. Julka urodziła się w 2008 roku z zespołem Downa. Od 2011 roku objęta jest wychowaniem, opieką i nauką w Przedszkolu z Grupami Integracyjnymi nr 15. Jest wesołą, radosną dziewczynką dającą uśmiech nie tylko swoim rodzicom, ale i nam, jej opiekunom. Niestety los jej nie oszczędza. W października Julka trafiła na oddział hematologii dziecięcej w Gdańsku z rozpoznaniem ostrej białaczki limfo-blastycznej. Julia poddawana jest chemioterapii, a koszty związane z jej leczeniem są bardzo wysokie.
       Cała społeczność przedszkola - pracownicy, rodzice i dzieci - pragniemy włączyć się w walkę o życie Julki. Chcemy pomóc jej i rodzicom w pozyskaniu środków na dojazdy do szpitala i inne wydatki związane z leczeniem dziewczynki.
       Podjęłyśmy różne działania mające na celu pomoc. W naszym przedszkolu już odbyła się wieczornica, z której dochód został przeznaczony na potrzeby Julki. W najbliższym czasie planujemy licytację prac dzieci, pieczenie pierniczków, sprzedaż kartek bożonarodzeniowych, a 2 grudnia w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się koncert na rzecz Julki, na który serdecznie zapraszamy. Jak widać szukamy wszelkiej pomocy.
       Wpłat można dokonywać na konto:
       Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ‘’Słoneczko’’
       77-400 Złotów ,Stawnicka 33
       Nr:89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
       z dopiskiem ''Na leczenie i rehabilitacją Julii Frącek,24/F ''
       Z góry dziękujemy za wsparcie.
      
kadra, rodzice i dzieci z Przedszkola z Grupami Integracyjnymi nr 15
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • oto polska. Ludzie muszą żebrać bo rząd jest nieudolnie bezradny ale na kilkudziesięciogtysięczne premie dla swoich ma
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    milonia(2013-11-25)
  • Mądrutki przedmówco. Nawet w bardzo bogatych krajach organizowane są zbiórki. TY, jak rozumiem, nic nie dasz. To też nic nie gadaj.
Reklama