UWAGA!

Pomysł na witraż i... wakacje

Elbląg, Pomysł na witraż i... wakacje
Fot. PS.

Chcesz nauczyć się projektować witraż? Zapisz się koniecznie na szkolenie pod hasłem „Mój własny witraż" w ramach programu „Projektor - wolontariat studencki". Masz czas do 19 czerwca! Kurs odbędzie się 27 i 28 czerwca w godz. 9-12 w siedzibie Stowarzyszenia Elbląg Europa.

- Kolorowe witraże dają efekt wspaniałej gry światła i barw. Były tworzone już w średniowieczu. Teraz każdy z Was może zobaczyć że tworzenie tą techniką artystyczną wcale nie jest taka trudne. Szkolenie poprowadzi pani Iza Bagińska - Kulesza, której pasją jest tworzenie witraży – mówi Aleksandra Ławecka.
     Szkolenie skierowane jest do studentów, którzy w ramach Projektora chcieliby przeprowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci z wybranej miejscowości w Polsce. W kursie może wziąć udział 15 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 czerwca. Wystarczy przyjść osobiście do siedziby Stowarzyszenia Elbląg Europa przy ul. Stefczyka 7-8. Koszt warsztatów to 20 zł. Trzeba zapłacić z góry za materiały.
     - Przypominamy, że każdy student za darmo może wybrać się w góry, nad jezioro lub nad morze. Wszelkie koszty związane z zajęciami dla dzieci są zwracane. Jedyną zapłatą jest prowadzenie porannych 4-godzinnych zajęć.
     
     Kontakt:
      a.lawecka@projektor.org.pl
     tel. 504067978
      www.projektor.org.pl.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Polecam: kiedyś miałem okazje na stoisku pewnej elbląskiej znanej firmy, pobawić sie w tworzenie witraży, nic trudnego. ..
Reklama