[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Poświęćmy dzieciom więcej uwagi

Elbląg, Poświęćmy dzieciom więcej uwagi

W ramach programu „Razem Bezpieczniej” przedstawiciele Straży Granicznej z Braniewa zainicjowali cykl spotkań, których tematyka skupia się na zagadnieniach ulegania nałogom. Ostatnio gościli w Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie.

Funkcjonariusze Straży Granicznej pokazali uczniom prezentację multimedialną pn. ,,Narkotyki i inne nałogi”. Podczas prelekcji wyjaśniono pojęcia z zakresu uzależnień, przyczyn i skutków zażywania substancji szkodliwych. Wspomniano o aspektach prawnych oraz wskazano miejsca, gdzie można szukać pomocy.
       W części drugiej spotkania przewodnicy psów służbowych od poszukiwania narkotyków i materiałów wybuchowych zaprezentowali możliwości wykorzystania swych czworonożnych współpracowników.
       Wizyta w szkole nie była ostatnią. Funkcjonariuszom SG z Braniewa zależy na dotarciu do jak największej liczby dzieci i młodzieży. Chcą również opiekunom udowodnić, że problem sięgania po narkotyki młodych ludzi nie tkwi tylko w chęci bycia akceptowanym przez grupę rówieśniczą. Będą apelować do rodziców i pedagogów o poświęcenie podopiecznym uwagi, wysłuchanie ich i planowanie wspólnego czasu wolnego.
      
      
      
chor. SG Anna Mauch, W-MOSG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama