UWAGA!

Potrzebujesz mediacji? Skorzystaj z pomocy

Elbląg, Potrzebujesz mediacji? Skorzystaj z pomocy

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Mediacji, który w tym roku przypada 19 października Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej planuje zrealizować następujące działania we współpracy z Sądem Okręgowym w Elblągu i Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną.

W dniach 16-20 października w godz. 9 – 16 odbędą się dni otwarte w ECMiAS w Elblągu przy ul. Zw. Jaszczurczego 17/101, w trakcie których będą dyżurowali mediatorzy. Podczas tych
       dyżurów mediatorzy będą udzielać informacji na temat mediacji. 16 października w Sądzie Okręgowym w Elblągu odbędzie się spotkanie robocze sędziów i mediatorów. Na spotkaniu tym sędziowie i mediatorzy wymienią się swoim doświadczeniem w prowadzeniu mediacji, spostrzeżeniami i wiedzą merytoryczną.
       Natomiast 17 października w godz. 16-17 w siedzibie Sądu Okręgowego w Elblągu odbędzie się dyżur mediatorów Elbląskiego Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej. W trakcie tego dyżuru mediatorzy będą udzielać informacji na temat mediacji. Również w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji 29 października w godz. 16-17.30 na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbędzie się spotkanie ze studentami II stopnia Administracji. Będzie to wykład otwarty poruszający tematykę mediacji.
       Wszystkie osoby zainteresowane mediacjami, bądź prowadzeniem mediacji serdecznie zapraszamy na nasze spotkania.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama