UWAGA!

Powiat elbląski pomaga powodzianom

W ramach akcji „Pomóż powodzianom” w Starostwie Powiatowym w Elblągu w dniach 7–18 czerwca została przeprowadzona zbiórka artykułów spożywczych i środków czystości dla osób dotkniętych powodzią.

W wyniku przeprowadzonej zbiórki udało się zebrać razem 187,95 kg artykułów spożywczych i 45 opakowań artykułów chemicznych. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane powodzianom z gminy Słubice (powiat płocki) za pośrednictwem Banku Żywnościowego w Elblągu.
       Zarząd Powiatu w Elblągu zadeklarował również gotowość przyjęcia grupy 50 dzieci i młodzieży z terenu powiatu tarnobrzeskiego na wypoczynek letni. Bazę noclegową stanowiłby internat Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.
Marek Murdzia, rzecznik prasowy starosty elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu ( zbierała środki na zakup strojów sportowych dla dzieci z Woli Przemykowskiej (woj.małopolskie) spwola.przemykowska.webpark.pl Akcja godna podziwu. Szkoła Szkole dzieci dzieciom
  • pozwalam sobie sprostować: nie Bank Żywnościowy a Bank Żywności w Elblągu (organizacja pożytku puiblicznego). Bank Żywności zebrał 1700 kg produktów spożywczych, które zostały wysłane razem z produktami zebranymi przez Starostwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Teresa Bocheńska(2010-06-30)
Reklama