UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powrót z Afganistanu

Elbląg, Zdjęcie z archiwum 16 PDZ.
Zdjęcie z archiwum 16 PDZ.

W nocy z 6 na 7 listopada na lotnisku w Szczecinie – Goleniowie powitano powracającą do kraju z Afganistanu ostatnią, 200 – osobową grupę żołnierzy III Zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego z jej dowódcą, gen. bryg. Grzegorzem Buszką. Wczoraj generał przybył do swojej macierzystej jednostki – dowództwa 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, gdzie pełni obowiązki zastępcy dowódcy dywizji.

Pan generał został powitany przez dowódcę 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, gen. dyw. Wiesława Michnowicza, który przywitał swego zastępcę w imieniu dowództwa dywizji i podziękował za wzorowe wykonywanie zadań mandatowych, a także sprawne dowodzenie kontyngentem. Gen. Michnowicz interesował się sprawami dotyczącymi właśnie zakończonej III Zmiany PKW, w której oprócz generała Buszki uczestniczyło prawie 30 żołnierzy 16 PDZ.
     Na spotkaniu poruszono temat przygotowania warunków do funkcjonowania IV Zmiany, w której bierze udział ponad 300 żołnierzy naszej dywizji. Generał Michnowicz zapoznał swego zastępcę z zadaniami realizowanymi w ostatnim okresie przez podległe jednostki, a także z działalnością dywizji w 2009 roku.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama