UWAGA!

Poznaj zasady bezpiecznego Internetu

O tym, że Internet to potęga, ale i wielkie zagrożenie, nikogo przekonywać nie trzeba. Nękanie rówieśników, wyciek danych osobowych, dostęp do treści nieodpowiednich dla dziecka, instalowanie wirusów, włamania na konto – to szkody, z którymi spotykamy się my i nasi bliscy.

Wychodząc naprzeciw tym problemom, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Elblągu (gimnazjum, liceum i szkoły policealne dla młodzieży i dorosłych) organizuje w swojej placówce Dzień Bezpiecznego Internetu.
       Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty, których celem jest zaznajomienie z niektórymi zagadnieniami przestrzegania praw autorskich dotyczących ściągania filmów i gier z Sieci oraz wykorzystania komputera i Internetu w nauczaniu za pomocą tzw. e-larrningu. Zajęcia poprowadzą nauczyciele informatycy ze szkoły policealnej w zawodzie technik informatyk.
       Termin warsztatów – czwartek 21 lutego o godz. 16 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Elblągu, ul. Saperów 14c. Obowiązują zapisy w sekretariacie CKU, tel. 55 625 67 00.
      
      
Centrum Kształcenia Ustawicznego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama