UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Praca dla niepełnosprawnych

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych od lipca 2007 roku realizuje nowy projekt zatytułowany „Mobilne pośrednictwo pracy dla osób niepełnosprawnych”. Projekt jest innowacyjną formą działań z zakresu pośrednictwa pracy dla osób niepełnosprawnych.

Celem projektu jest zwiększenie liczby osób niepełnosprawnych na rynku pracy poprzez motywowanie tych osób do zatrudnienia i zwiększenie liczby pozyskiwanych ofert pracy.
     Grupa docelowa projektu to osoby niepełnosprawne bezrobotne i poszukujące pracy ze wszystkimi stopniami niepełnosprawności w wieku aktywności zawodowej, z obszaru powiatów grodzkiego i ziemskiego elbląskiego oraz braniewskiego.
     Realizacja projektu polega na kompleksowych i zindywidualizowanych usługach poradniczych i doradczych. Głównym zadaniem pośredników pracy będzie obsługa osób poszukujących pracy oraz aktywne pozyskiwanie ofert pracy, poprzez bezpośrednie nawiązywanie kontaktów i współpracy z pracodawcami, stałą aktualizację ofert, współpracę z członkami lokalnej koalicji instytucji rynku pracy.
     Partnerami w projekcie są Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu oraz Ochotniczy Hufiec Pracy.
     ERKON szacuje, że w ramach projektu pozyska miesięcznie minimum 30 ofert pracy dla osób niepełnosprawnych; w ramach projektu porad zawodowych udzieli minimum 1000 osób, a około 50 osób uzyska zatrudnienie.
     Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama