UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Praca wspomagana - równe szanse w życiu

Od 1 stycznia Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych realizuje nowy projekt „Praca wspomagana - równe szanse w życiu” w ramach programu pilotażowego pn. „Trener pracy - zatrudnienie wspomagane osób niepełnosprawnych” sfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Celem programu jest wzrost zatrudnienia osób niepełnosprawnych ruchowo oraz osób ze schorzeniami narządu wzroku, słuchu i chorych psychicznie.
     Projekt ma charakter otwarty - wszyscy chętni mogą zgłaszać się do ERKON. Potencjalnymi beneficjentami projektu będą klienci agencji pośrednictwa pracy i Zakładu Aktywności Zawodowej prowadzonych przez ERKON oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez elbląskie koło Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym.
     Zatrudnienie wspomagane jest formą aktywizacji zawodowej osób mających największe problemy z pozyskaniem zatrudnienia. W efekcie realizacji projektu w tym roku znajdzie zatrudnienie minimum 12 osób niepełnosprawnych ze schorzeniami ruchowymi ze znacznym stopniem niepełnosprawności i osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz chorych psychicznie ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Kontakt: Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych, Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 15, tel./fax. 055 232 69 35, e-mail: erkon@softel.elblag.pl, www.erkon.elblag.pl.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama