[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prawie 4,5 tony w zbiórce Podziel się Posiłkiem

Elbląg, Prawie 4,5 tony w zbiórce Podziel się Posiłkiem
fot. nadesłana

Bank Żywności dziękuje elblążanom za wszystkie dary złożone w koszach Banku w czasie zbiórki Podziel się Posiłkiem. Zbiórka się udała: zebraliśmy ponad 4,3 tony produktów spożywczych w 24 sklepach w Elblągu oraz 130 kg w Jegłowniku.

Zgodnie z sugestią Federacji Polskich Banków Żywności przeważają artykuły szczególnie przydatne dla dzieci: płatki śniadaniowe, mleko, ryż, cukier, makaron. Jest sporo oleju, nieco mniej niż zwykle słodyczy. Wszystkie te produkty jeszcze w tym tygodniu trafią do placówek prowadzących dożywianie dzieci i młodzieży, do organizacji opiekujących się dziećmi chorymi i niepełnosprawnymi, a także do wielodzietnych rodzin korzystających z pomocy społecznej.
       Zbiórka mogła się udać dzięki pracy około 400 wolontariuszy, wśród których byli uczniowie elbląskich szkół ponadpodstawowych oraz wolontariusze z Kościoła Chrześcijan Baptystów, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Stowarzyszenia KARAN, Środowiskowego Hufca Pracy, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim, Ośrodków Szkolno-Wychowawczych nr 1 i 2, Stowarzyszenia Integracyjnego RAZEM, Stowarzyszenia Przyjazny Krąg, Klubu Abstynenta Żuławy, Burs nr 3 i 4 oraz Banku Żywności.
       W transporcie ze sklepów pomogły firmy: Zakład Sprzątania MOP 83 oraz Zarząd Zieleni Miejskiej.
       Wolontariuszom i sponsorom ogromne dzięki!
      
Zarząd i pracownicy Banku Żywności
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama