UWAGA!

Prezydent spotka się z mieszkańcami Zawodzia i Wyspy Spichrzów

 Elbląg, Prezydent spotka się z mieszkańcami Zawodzia i Wyspy Spichrzów
fot. Witold Sadowski, arch. portEl.pl

We wtorek, 3 marca o godz. 17 w holu Szkoły Podstawowej nr 8 (ul. Szańcowa 2) odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami dzielnic Zawodzie i Wyspa Spichrzów.

To kolejne spotkanie z cyklu spotkań prezydenta z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Będą one okazją do zaprezentowania planów i kierunków rozwoju miasta w najbliższych miesiącach, a także rozmów na temat priorytetowych zadań służących podnoszeniu komfortu codziennego życia elblążan. O terminach i miejscach kolejnych spotkań będziemy informować Państwa przed każdym z nich.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tyle mieszkańców przychodzi że nawet hol w szkole jest wystarczający?
  • I znowu biedni dyrektorzy departamentów będę musieli zrobić frekwencję, a co daje takie spotkanie, zresztą po co słuchać takiego co nic nie ma nic do powiedzenia!
  • spotkania takie są owocne jezeli przyjdą przedstawiciele elblaskich mediow i zadadzą pytania w imieniu swoich czytelników, a potem nam to zreferują. A wladza przez takie publiczne przepytywanki bedzie się czula zobowiązana, by nie bronić sie przed wszystkim stwierdzeniem o braku funduszy. Warto też przy okazji zastanowić się, że nie wszyscy elblażanie chcą być celebrytami i osobami publicznymi i może nie życzą sobie być obfotografowywani ze wszystkich stron na tego typu spotkaniach.
  • Brawo, wreszcie ktoś poruszył temat fotografowania wszystkiego i wszystkich na takich spotkaniach! Nie każdy chce być celebrytą!
  • właśnie dlatego nie chodzę na te zebrania
Reklama