UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Profesjonalny” konkurs plastyczny dla dzieci

2012-05-14
07:00

Centrum Kształcenia Kadr Profesja jest siecią szkół policealnych dla dorosłych. Dziś jednak mamy propozycję dla najmłodszych mieszkańców Elbląga. Pomóżcie nam stworzyć rozpoznawalne, przyjazne logo w postaci maskotki naszego oddziału. Czekają atrakcyjne nagrody! Dajcie czadu!

Profesja Centrum Kształcenia Kadr w Elblągu ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „Zaprojektuj maskotkę Profesji Elbląg”.
       Celem konkursu jest stworzenie rozpoznawalnego logo placówki szkoleniowej w postaci przyjaznej maskotki oraz kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej.
       Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli.
       Warunkiem uczestnictwa jest samodzielne wykonanie pracy techniką dowolną (format pracy nie większy niż A3).
       Każda praca powinna być opatrzona kartą informacyjną zawierającą następujące dane: imię i nazwisko; data urodzenia; adres, kontakt telefoniczny; imię i nazwisko opiekuna; zgoda opiekuna; zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Każda osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Udział w konkursie jest bezpłatny. Prace nadesłane na konkurs nie będą zwracane.
       Prace należy składać osobiście do 1 czerwca na adres: Profesja Centrum Kształcenia Kadr o. Elbląg ul. Hetmańska 11/20 w Elblągu z dopiskiem: „Konkurs plastyczny”.
       Prace oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatora. Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów (nagroda główna oraz dwa wyróżnienia).
       Wyniki konkursu ogłoszone będą podczas festynu z okazji Dnia Dziecka w „Krainie Króla piegusa” w niedzielę, 3 czerwca.
      

       Profesja Centrum Kształcenia Kadr
       ul. Hetmańska 11/20
       Elbląg
       tel. (55) 235-68-08
      

 


      
-----Reklama----
      


      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl