UWAGA!

Propozycje taneczne dla par

 Elbląg, Propozycje taneczne dla par

Wszystkie osoby, które chcą we dwoje aktywnie spędzać swój wolny czas, a przy tym zadbać o kondycję i sylwetkę, Centrum Tańca ,,PROMYK” zaprasza na zajęcia dla dorosłych wprowadzające w świat tańca. W ofercie salsa oraz taniec towarzyski, a dla osób planujących ślub - kurs dla nowożeńców.

Kursy organizowane przez CT ,,PROMYK” realizowane są w oparciu o Światowy program Taneczny – zatem jego uczestnicy mają możliwość poznania wszystkich tańców, które mogą być przydatne w życiu codziennym.
       Taniec towarzyski - podczas tego kursu uczestnicy poznają tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep oraz latynoamerykańskie – samba, cha cha, rumba, paso doble, a także jive. Na każdych kolejnych zajęciach stopniowo będą wprowadzane nowe, coraz bardziej skomplikowane figury.
       Salsa - to niezwykle żywiołowy taniec łączący w sobie afrykańskie i karaibskie rytmy z delikatną domieszką jazzu. Umiejętności nabyte na zajęciach pozwolą dobrze się bawić i przetańczyć całą noc na niejednej dyskotece świata.
       Kursy dla nowożeńców to zajęcia, w których instruktorzy skupiają się na nauczeniu przede wszystkim kroków walca angielskiego i wiedeńskiego, ale nie tylko. Uczestnicy poznają też kroki, m.in. samby, jiva, tanga, rumby jak i proste układy choreograficzne.
       Tym parom, którym do ślubu pozostało niewiele czasu na naukę, „Promyk” proponuje zajęcia indywidualne z instruktorem.
      
       Spotkanie organizacyjne – 9 września (czwartek) o godz. 18 w sali sportowej CSE Światowid.
       Dodatkowe informacje można uzyskać w CT ,,PROMYK” pod nr tel. 55 611 01 30 lub na stronie www.promyk.elblag.pl
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • za drogie sa te kursy w innych centach tanca sa o polowe tansze a i konfort jest o wiele lepszy mila atmosfera az chce sie chodzic a u was wescie przyklad z brodweju panie kucharczyk
Reklama