UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prowadzisz własną firmę? Przyjdź na spotkanie

2017-05-17
14:22
 
Prowadzisz własną firmę? Przyjdź na spotkanie

Pracodawco! Jesteś rzemieślnikiem? Prowadzisz własną firmę? Czy jesteś zainteresowany kształceniem zawodowym uczniów? A może chcesz wyszkolić pracownika? Zostań Instruktorem Praktycznej Nauki Zawodu – to się opłaca! Koniecznie musisz to przeczytać i przyjść!

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu we współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Elblągu oraz Zespołem Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu zapraszają pracodawców zainteresowanych kształceniem uczniów oraz refundacją kosztów ich wynagrodzeń i pochodnych, na seminarium - otwarte spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25 maja o godz. 11 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu mieszczącym się przy ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro).
       Na spotkaniu dowiesz się, czym jest kształcenie zawodowe młodzieży, praktyczna nauka zawodu oraz w jaki sposób uzyskać refundację kosztów wynagrodzeń i pochodnych pracowników młodocianych. Ponadto dowiesz się, jak uzyskać lub uzupełnić kwalifikacje instruktorów praktycznej nauki zawodu.
       Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w spotkaniu, prosimy o zgłoszenie do dnia 23 maja do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, poprzez e-mail: refundacjaelblag@ohp.pl lub nr tel. 55 2326819. Chcesz uzyskać więcej informacji o spotkaniu – zadzwoń tel. 55 232 68 19.
      
       Pamiętaj: Czwartek, 25 maja, godz. 11, aula Cechu Rzemiosł Różnych w Elblągu, ul. 12 Lutego 6 (trzecie piętro) – budynek u zbiegu ulic 12-Lutego i ul. Ratuszowej. Zapraszamy do udziału w spotkaniu otwartym i współpracy!
      
                                                                             -------- artykuł sponsorowany ---------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl