UWAGA!

Prymus 2014/2015 w SP nr 16

 
Elbląg, Prymus 2014/2015 w SP nr 16
fot. nadesłana

W roku szkolnym 2014/ 2015 rozpoczęliśmy nową tradycję, obchody Dnia Prymusa. Była to okazja, by nagrodzić za naukę, zaangażowanie w życie szkoły oraz wysoką kulturę osobistą najlepszych uczniów.

Zaszczytny tytuł „Prymusa 2014/ 2015”otrzymało aż 51 uczniów naszej szkoły. W klasach 0- III, najlepszych uczniów wybierali wychowawcy, natomiast w klasach IV- VI o wyborze decydowała średnia ocen, minimum 5 i wzorowe zachowanie.
       Dyrektor Izabela Milusz nie kryła radości i dumy, prezentując zaproszonym gościom, naszych najlepszych uczniów. Na szkolnej scenie pojawiali się kolejno uczniowie poszczególnych klas wraz ze swoimi rodzicami. Przejęci i trochę onieśmieleni, ale przede wszystkim szczęśliwi odbierali gratulacje ze strony Dyrekcji Szkoły i przewodniczącej Rady Rodziców. Każdy uczeń otrzymał kubek z napisem PRYMUS 2014/ 2015, dyplom, a rodzice otrzymali list gratulacyjny.
       Wręczono również Nagrody Specjalne:
       Tytuł Super Rodzica przypadł Barbarze Walińskiej,
       Tytuł Super Klasa przypadł klasie IV a, która uzyskała średnią 4, 75 - nagrodą jest wycieczka do Olsztyna i zajęcia edukacyjne w Muzeum Przyrody. Były wychowawca - Karolina Witkowska i obecny - Beata Jeziorska przyczyniły się do sukcesu klasy.
       Tytuł Super Prymus 2014/ 2015 przypadł uczniowi klasy VIa Piotrowi Romanowskiemu, który uzyskał średnią 5, 72.
       Nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć uczniów z rodzicami i wychowawcami. Dodatkową atrakcją był występ artystyczny przygotowany przez uczniów klas:
       I c, II b, II c, IV c, V c pt. „Kujon może zostać prymusem, ale prymus wcale nie musi być kujonem”.
       Po części oficjalnej Prymusi zostali poczęstowani tortem, gości zaproszono na słodki poczęstunek i kawę. Była to okazja do rozmów, dzielenia się wrażeniami. Tego dnia wszyscy mieli powody do zadowolenia - nie tylko Prymusi i ich najbliżsi, ale również nauczyciele, którzy niewątpliwie przyczynili się do sukcesów swych uczniów. Na uroczystej gali podziękowano p. Teresie Cichosz za przygotowanie uczniów:Zuzanny Dudzińskiej i Piotra Romanowskiego z kl.VI a do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.Uczniowie uzyskali tytuł laureata i jednocześnie zostali zwolnieni z I części sprawdzianu szóstoklasisty 2015.
       Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w postaci kubków dla Prymusów oraz smacznego tortu.
       Naszym wspaniałym uczniom oraz gronu pedagogicznemu życzymy kolejnych ważnych osiągnięć, a rodzicom wielu powodów do dumy ze swoich dzieci.
      
      
      
SP nr 16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama