UWAGA!

Przedświąteczne zakupy na Jarmarku

 Elbląg, Przedświąteczne zakupy na Jarmarku

Już w sobotę (30 listopada) w „Światowidzie” odbędzie się Jarmark Wyrobów Artystycznych „SztukaTERRiA”. Będzie można zaopatrzyć się w produkty żywności naturalnej, takie jak chleby, miody, wędliny czy konfitury...

Warmińsko-Mazurski Jarmark Wyrobów Artystycznych „SztukaTERRiA” odbędzie się w sobotę 30 listopada od godz. 11 do 17 w sali widowiskowo-sportowej oraz w holu dolnym „Światowida”. Zaprezentuje się na nim pięćdziesięciu wystawców, którzy pochodzą m.in. z Elbląga, Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego, Giżycka, Białegostoku, Iławy czy Nidzicy.
       Na sali sportowo-widowiskowej stanie czterdzieści stoisk z wyrobami rękodzielniczymi i rzemiosłem. Wśród nich znajdą się ozdoby świąteczne, dekoracje, upominki, zabawki, obrazy, rzeźba, ceramika, biżuteria, wyroby z gliny, frywolitki, origami, torebki, pocztówki itp. Na dolnym holu CSE „Światowid” na dziesięciu stoiskach będzie można kupić produkty żywności naturalnej, a wśród nich wędliny, miody, domowe wypieki, chleby, syropy naturalne, dżemy i konfitury.
      

 

Dodatkowo organizatorzy zaplanowali również zajęcia plastyczne dla dzieci. Odbędą się one w holu głównym CSE „Światowid” i potrwają do 11 do 15. Najmłodsi będą mogli samodzielnie ozdobić świąteczne figurki.
       To już trzecia edycja Jarmarku, który przede wszystkim ma na celu zaprezentowanie przedmiotów sztuki rękodzielniczej oraz produktów żywności naturalnej. Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do promocji twórców ludowych, przede wszystkim z województwa warmińsko-mazurskiego, podkreślenia walorów regionu oraz propagowania wśród odwiedzających nowych zainteresowań artystycznych.
      
      

Edyta Bugowska, CSE „Światowit”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama