UWAGA!

Przeżyj niesamowitą przygodę w Domu Gier!

2017-10-06
17:00

Pokój zagadek to zabawa polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Aby się wydostać, należy rozwiązać szereg różnorodnych zadań i zagadek, które mogą być ukryte wszędzie. Gra odbywa się w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach o określonej tematyce. Pokoje zagadek przygotowane są dla zespołów od 2 do 7 osób, a na wydostanie się jest 45 minut. Jest to gra wymagająca przede wszystkim współpracy, ale także analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości i nieco sprytu… Ta forma rozrywki dostarczy nam mnóstwo przyjemności, dużo śmiechu i dreszczyku emocji.

Mamy przygotowane dla Was dwa pokoje :
       Tajne więzienie C.I.A
       Wcielacie się w rolę złoczyńców uciekających z więzienia. Jedynie spryt i pomysłowość pomogą Wam w wydostaniu się na zewnątrz. Czy uda Wam się uciec, zanim ktokolwiek zorientuje się, co zaplanowaliście? Czy będzie potrafili współpracować? A może pokona Was czas? Przekonajcie się sami!

 


      
       Testament rzeźnika

       Tym razem to się dzieję naprawdę! Wraz z przyjaciółmi wpadliście w sidła okrutnego psychopaty zwanego Rzeźnikiem. Czy uda wam się wydostać z jego pułapki i uciec z tego koszmarnego miejsca? Czas ucieka a wraz z nim Wasza szansa na wydostanie się! Pośpieszcie się, rzeźnik niebawem powróci...
      
       Urodziny dla dzieci
       Zabawy typu escape room mają doskonały wpływ na intelektualny rozwój, szczególnie młodszych graczy. Stawienie czoła napotkanym zagadkom rozwija wyobraźnie, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci uczą się współpracy, umiejętności logicznego myślenia i łączenia faktów.
       Czas imprezy urodzinowej to dwie godziny, podczas których dzieci mają do dyspozycji dwa pokoje ucieczki po ok - 45min. W przerwie miedzy jednym a drugim pokojem dzieci mają czas na poczęstunek. Przez cały czas zabawy są pod opieką animatora oraz systemu monitoringu z podglądem w poczekalni. Pokoje są wyposażone w tzw. "Przycisk Bezpieczeństwa", by zapewnić im poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W zależności od ilości uczestników dzielimy dzieci na dwie grupy, maksymalna liczba graczy w jednej grze to 7 osób. Urodziny organizujemy już od 5 osób. Szczegóły oraz rezerwacja pod numerem tel. 514 335 895.
      
       Zapraszamy na nasz profil na Facebooku oraz stronę.
      
                                                                             --------- artykuł sponsorowany ----------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej