UWAGA!

Przyjadą fani fotografii mobilnej

 Elbląg, Przyjadą fani fotografii mobilnej
(fot. pixabay.com)

W najbliższy weekend w Elblągu odbędzie się spotkanie z cyklu Mobile Photo Trip, w którym wezmą udział fotografowie z całej Polski, wykonujący zdjęcia wyłącznie przy użyciu telefonów komórkowych.

Mobile Photo Trip jest cyklem spotkań mających na celu promocję fotografii mobilnej. Co miesiąc, od września do czerwca, odwiedzamy inne miasto, w którym wraz z gospodarzem, odwiedzamy interesujące miejsca, lokalne instytucje, spotykamy się z ciekawymi ludźmi, wymieniamy się spostrzeżeniami i uczymy się od siebie - informują organizatorzy Mobile Photo Trip.

To już piąta edycja imprezy. Efektem każdego spotkania są setki zdjęć, które można zobaczyć na portalu społecznościowym Instagram.  Uczestników tripu po Elblągu oprowadzać będzie Ania Zieniewicz. Wraz z nią zobaczymy najpiękniejsze i najciekawsze zakątki miasta. W planach zwiedzania podczas pierwszego dnia są m.in. Galeria EL oraz Katedra św. Mikołaja. Drugiego dnia odwiedzimy park Bażantarnia i Muzeum Archeologiczno-Historyczne - informują organizatorzy. 

informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama