UWAGA!

Przywitaj lato tańcem

 
Elbląg, Przywitaj lato tańcem
fot. nadesłana

Lato już za rogiem, więc warto spalić nadmiar kalorii. Jeśli lubisz tańczyć, chcesz zadbać o swoją formę, a przy okazji dobrze się bawić, przyjdź we wtorek, 30 czerwca o godz. 18 na taneczny maraton do „Promyka”.

Maraton rozpocznie się od energetycznej zumby, która na początku wprawi uczestniczki w dobry nastrój i atmosferę zabawy. Zumbę poprowadzi Patrycja Dyrmo-Kowalczyk wraz z zaproszonym gościem.
       Zaraz po zumbie maraton wypełnią gorące brzmienia salsy. Salsa, łącząca afrykańskie i karaibskie rytmy z domieszką jazzu, pozwoli paniom poczuć się kobieco i zmysłowo.
       A na koniec będzie czas na zwolnienie nieco tempa podczas zajęć NatuSumby, które napełnią uczestniczki pozytywną energią.
       - Podczas maratonu można zapomnieć o stresie i zatracić się w muzyce – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. - To doskonały sposób na oderwanie od codziennej gonitwy. Tańczymy też dla zabawy, dla treningu, dla zrzuceniu tłuszczyku, a przede wszystkim dla przyjemności.
       Program maratonu:
       Zumba 18.00 – 19.00
       Salsa 19.00 – 19.45
       NatuSumba 19.45 – 20.45
       Maraton odbędzie się w Centrum Tańca ”Promyk” przy ul. Browarnej 80. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą obuwia na zmianę. Koszt 5 zł.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama