UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Radosna szkoła - radosne dzieci

 
Elbląg, Radosna szkoła - radosne dzieci

Niepubliczna Szkoła Podstawowa, wchodząca w skład Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, przystąpiła do programu rządowego pod hasłem „Radosna Szkoła”.

W ramach programu nasza szkoła otrzymała dofinansowanie na budowę nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw. Część kosztów związanych z inwestycją sfinansuje Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, organ założycielski i prowadzący szkołę. Umowa na realizację szkolnego placu zabaw została podpisana 29 kwietnia 2013 roku pomiędzy EUH-E a Wojewodą Warmińsko-Mazurskim.
      
       Wraz z umożliwieniem sześciolatkom nauki w szkole pojawia się konieczność zapewnienia dzieciom odpowiedniej dawki ruchu i zabawy na świeżym powietrzu.
       Przystąpienie do programu „Radosna Szkoła” umożliwi naszej szkole wybudowanie nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw.
       Już wkrótce uczniowie będą mogli korzystać z nowego placu zabaw. Na jego wybudowanie została podpisana umowa z firmą z Bydgoszczy, wyłonioną w drodze przetargu.
      
Ewa Rucińska, ZSA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama