UWAGA!

Rekolekcje świeckiego misjonarza z Malezji

Elbląg, Rekolekcje świeckiego misjonarza z Malezji

We wtorek (17 listopada) w hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu rozpoczną się rekolekcje, które poprowadzi Jude Antoine, świecki misjonarz z Malezji. Rekolekcje „Dotknij miłosierdzia" są adresowane do osób dorosłych. Wstęp wolny.

Jude Antoine jeździ po całym świecie i głosi Słowo Boże opowiadając o swoim doświadczeniu wiary. Prowadzi też modlitwę o uzdrowienie duchowe i fizyczne. W Elblągu był już dwa razy. W tym czasie dał się poznać jako osoba, która o Bogu i wierze mówi w sposób tak żywy i naturalny, że porywa nawet najbardziej opornych słuchaczy.
       Już we wtorek Jude Antoine kolejny raz spotka się z elblążanami. W dniach 17 - 19 listopada w hali Centrum Sportowo - Biznesowego przy al. Grunwaldzkiej poprowadzi rekolekcje przygotowujące do Jubileuszu Miłosierdzia. Rekolekcje są adresowane do osób dorosłych. Początek o godzinie 18.
       Mamy nadzieję, że czas rekolekcji będzie dla wszystkich uczestników czasem doświadczenia miłosierdzia w Chrystusie Jezusie. Zapraszamy do udziału. Wstęp wolny!
      
Diecezjalny Zespół ds. Nowej Ewangelizacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama