UWAGA!

Rekreacyjny weekend z MOSiR-em

 
Elbląg, Rekreacyjny weekend z MOSiR-em
fot. MOSiR

Nadchodzący weekend zapowiada się pogodnie, a to zachęca do czynnego spędzenia wolnego od zajęć czasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje w sobotę amatorskie zawody sportowe w dwóch dyscyplinach. Będą to premierowe imprezy nowego sezonu, które w minionych latach zyskały uznanie elblążan i dlatego są kontynuowane.

Zapraszamy do Parku Bażantarnia na pierwsze zawody z cyklu Grad Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Zapisy chętnych w kategoriach wiekowych od 7 lat do 60 i więcej lat oraz w kategorii rodzinnej przyjmowane będą przed startem do godziny 9.45 przy restauracji „Myśliwska”. Start przewidziany jest na godzinę 10. Zachęcamy do uczestnictwa, bo przy okazji biegania z mapą można nacieszyć się widokiem typowej polskiej złotej jesieni, która już zagościła w Parku Bażantarnia.
       Także w sobotę w hali sportowej MOS przy ul. Kościuszki o godzinie 10 wystartuje pierwszy amatorski turniej z cyklu Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym. Chętni mogą zgłaszać się do godz. 9.45 na miejscu rozgrywek. Klasyfikacja turnieju, tak jak poprzednio, prowadzona będzie w kategoriach wiekowych, a zwycięzcy GP będą znani po podsumowaniu wyników wszystkich rozegranych turniejów tej edycji.
       Przypominamy, że za uczestnictwo w zawodach organizowanych przez MOSiR osoby dorosłe płacą 5 zł wpisowego natomiast zwolnieni z opłat są uczniowie i studenci z ważnymi legitymacjami.
       Zapraszamy na stronę internetową www.mosir.elblag.eu gdzie podajemy szczegółowe informacje dotyczące proponowanych elblążanom różnorodnych form rekreacji.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama