[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki

Elbląg, Rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka 2012 zaczyna się już dziś! W 430 miejscowościach w całej Polsce, w tym w Elblągu, poszukiwane są osoby, które chcą skompletować drużynę do mądrego i skutecznego pomagania potrzebującym.

Żeby przed Świętami Bożego Narodzenia dotrzeć z pomocą do najbardziej potrzebujących, już teraz poszukiwani się liderzy Szlachetnej Paczki.
       – Szukamy ludzi odpowiedzialnych, pragnących pomagać i realnie zmieniać swoje otoczenie, takich, którzy potrafią pracować w grupie i koordynować pracę innych osób – mówi ks. Jacek „Wiosna” Stryczek, pomysłodawca Szlachetnej Paczki.
      
       Co robi lider?
      
Lider Szlachetnej Paczki zbiera zespół wolontariuszy, organizuje projekt w swojej miejscowości – dba o jak najlepszą pomoc i zaplecze logistyczne akcji. Dzięki jego zaangażowaniu idea mądrej pomocy łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny
       w potrzebie i darczyńców, którzy przygotowują paczki dla nieznajomych. Ubogie rodziny otrzymują pomoc i inspirację do walki z biedą, a wolontariusze uczą się wrażliwości i doświadczają radości pomagania.
      
       Jak się zgłosić?
      
Na stronie www.superw.pl chętni, by organizować Szlachetną Paczkę w swoim mieście, mogą zgłosić się i wziąć udział w rekrutacji liderów. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca.
      
       Szlachetna Paczka
      
To już dwunasta edycja projektu, który każdego roku angażuje setki tysięcy ludzi, którzy chcą realnie pomagać rodzinom żyjącym w biedzie.
       Tylko w 2011 roku Szlachetna Paczka pomogła 12 tysiącom potrzebujących rodzin, a w przygotowanie pomocy zaangażowało się 7200 wolontariuszy i 150 tysięcy darczyńców. W projekcie udział wzięli m.in. Para Prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Jerzy Dudek, reprezentacja Polski w siatkówce, piłkarze ręczni wraz z trenerem Bogdanem Wentą. Wartość przekazanej pomocy przekroczyła 18 mln złotych.
      
Olga Bojarska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama