UWAGA!

Reprezentacja portEl.pl na Piastowiadzie 2014

2014-07-04
Aktualizowany 2014-07-06 07:38
 
Reprezentacja portEl.pl na Piastowiadzie 2014
fot. nadesłana

W niedzielę, 6 lipca w Piastowie po raz 12. organizowany jest piknik jeździecki Piastowiada 2014. Odbędą się tu Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody dla Amatorów, które mają już kilkuletnią tradycję, zdobywają coraz większe uznanie w środowisku jeździeckim i na stałe wpisują się w kalendarz piastowskich imprez. Zapraszamy od godz. 10. Wstęp wolny. Dziś podjęliśmy decyzję o wystawianiu reprezentacji naszej redakcji w zawodach. Elbląską Gazetę Internetową portEl.pl będzie reprezentować Anetta Magdziak-Gęsicka na koniu Certa z zaprzyjażnionej stajni Łecze-Pagórki. Prosimy o doping.

Zawody są dedykowane osobom, które kochają konie i chcą spróbować swoich sił na końskim grzbiecie, pokonując parkury przez nas zbudowane a jednak nie są profesjonalistami w tej branży.
       Podczas zawodów gościmy jeźdźców z wszystkich okolicznych stajni naszego regionu. W 2013 r. we wszystkich konkursach łącznie wzięło udział 35 koni i jeźdźców.
       Impreza ta przyciąga też coraz większe grono publiczności.
       Takie znaczące wydarzenie sportowe to również promocja i reklama dla naszej gminy Milejewo, stwarza doskonałe możliwości zaistnienia w świadomości szerokiego grona odbiorców i potencjalnych klientów, którzy przy okazji dobrej rozrywki będą mogli oglądać zmagania jeźdźców na koniach w poszczególnych konkursach, łączy w sobie również widowisko sportowe i zabawę w dobrym stylu.
       Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach organizowanych przez stowarzyszenie Nasza wieś – Piastowo.
       Wszystkich serdecznie zapraszamy.
      
Organizatorem imprezy jest Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Lasem"  wraz ze Stowarzyszeniem Nasza wieś - Piastowo.

      
---art. sponsorowany---

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej