UWAGA!

Restauracja Finka zaprasza

 

Restauracji Finka znajduje się na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w Pasłęku i jest codziennie otwarta dla Państwa od godziny 12.00 do 21.00. Finka to nowoczesna restauracja w skandynawskim duchu serwująca dania kuchni europejskiej, wśród których każdy znajdzie takie, które w pełni zadowoli jego podniebienie.

Naszą specjalnością są przepyszne burgery z wołowiny najwyższej jakości, soczyste żeberka, kaczka a także dania kuchni fińskiej, które nie tylko imponują skomplikowaną nazwą, ale przede wszystkim fantastycznym smakiem.
      
       Menu restauracji

       Zapraszamy również do organizowania imprez okolicznościowych. Z przyjemnością wyprawimy dla Państwa urodziny, imieniny, chrzciny, uroczyste obiady. Zorganizujemy także konferencje jak i imprezy integracyjne. Dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb, wymagań, postaramy się, by te uroczystości miały niepowtarzalny charakter a goście zostali wspaniale ugoszczeni.
      
      
Menu - imprezy okolicznościowe
      
Przygotowaliśmy również specjalne menu na spotkania świąteczne. Boże Narodzenie to przecież taki czas, kiedy warto się na chwilę zatrzymać, spotkać w gronie współpracowników, przyjaciół, bliskich nam osób, delektować się wspólnie spędzonym czasem przy świątecznym posiłku. Zapraszamy również do rezerwowania noclegów w pięknych domach na wynajem będących integralną częścią Sand Valley Golf Resort.

 


      
       Menu - spotkania świąteczne

       Domy na wynajem
       Z przyjemnością pomożemy też przygotować Państwu Święta w waszych domach. Polecamy pierogi, uszka, ryby, gołąbki, ciasta i inne bożonarodzeniowe specjały.
      
      
       Do Państwa dyspozycji pozostaje także świetnie wyposażony bar, stół do bilarda oraz plac zabaw usytuowany tuż obok restauracji.
      
       Restauracja Finka jest Wasza - dla Pani, Pana, Państwa rodzin, znajomych, przyjaciół, kolegów z pracy. Celebrujcie tutaj ważne dla Was chwile przy dobrym jedzeniu, w miłej, ciepłej atmosferze, wśród malowniczych krajobrazów pola golfowego.
      
       Więcej informacji na stronie internetowej, facebooku oraz pod numerem tel. 668-988-544.
       Serdecznie zapraszamy.
      
                                                                                 -------- artykuł sponsorowany ---------
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie