UWAGA!

Robisz remont? Skorzystaj w sierpniu z wyjątkowych okazji

2019-08-11
18:00
 

Planując remont mieszkania warto zaplanować wydatki z wyprzedzeniem. Co jednak jeśli mimo naszych najlepszych starań okazuje się, że nie zaplanowaliśmy części wydatków? Czasem zapominamy o bardzo oczywistych rzeczach takich jak klamka, podkład pod panele podłogowe czy klej montażowy, których łączny koszt może sięgnąć nawet kilkuset złotych.

W takich sytuacjach warto poszukać korzystnych promocji, które pozwolą nam w łatwy sposób zrekompensować poniesione większe wydatki. Okazją do tego są wyjątkowe promocje dostępne w nowo otwartym salonie wykończenia wnętrz ABC Dom znajdującym się przy ulicy Pestalozziego 5 w budynku Skwer Pocztova.
       Wśród promocji znajdziemy tu między innymi promocję „klamka za 1 zł + montaż za 1 zł” na drzwi Porta z kolekcji Vector oraz Erkado z kolekcji Magnolia. W ramach tej promocji można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na jednym komplecie drzwiowym. Inną ciekawą promocją jest „klamka gratis do każdych drzwi”: kupując skrzydło drzwiowe wewnątrzlokalowe razem z ościeżnicą któregokolwiek producenta, klamkę Topaz stal nierdzewna otrzymuje się bez dodatkowych kosztów.

 

W ofercie są również 4 modele drzwi dostępnych od ręki, w tym drzwi wejściowe.
       Ale to nie koniec wyjątkowych okazji cenowych w ABC Dom. Dla planujących wymianę podłóg salon przygotował promocję „-10% na wszystkie podłogi” oraz promocję na listwy przypodłogowe INDO firmy Arbiton rewelacyjnej cenie 15,99 zł.
       Wszystkie promocje są ograniczone czasowo do 31 sierpnia, dlatego warto skorzystać z nich już teraz.
       Szczegóły promocji dostępne są w punkcie sprzedaży, na stronie internetowej oraz profilu facebookowym ABC Dom Elbląg.
      


       ABC Dom

       Ul. Pestalozziego 5 (Skwer Pocztova)
       www.abcdom.elblag.pl
       www.facebook.com/abcdomelblag
       email: biuro@abcdom.elblag.pl
       telefon: 739 197 00

       ------ artykuł sponsorowany ------
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej