UWAGA!

Rotarianie wspierają młodych

Elbląg, Od lewej: Ewelina Bator, Katarzyna Chudy, Dorota Wcisła,
Od lewej: Ewelina Bator, Katarzyna Chudy, Dorota Wcisła, fot. nadesłana

Trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery na Warmii i Mazurach, w ramach którego zorganizowany został konkurs plastyczny „Mój wymarzony zawód”. Tablet ufundowany przez Rotary Club Elbląg Centrum otrzymała Katarzyna Chudy – jedna ze zwyciężczyń konkursu.

Zachęcanie do świadomego planowania swojej kariery zawodowej i podkreślenie roli doradcy kariery w tym procesie oraz zwrócenie uwagi na aspekt bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy poprzez promocję działań umożliwiających znalezienie oferty bezpiecznej i legalnej – to główne idee Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie.
       - Chyba nic tak nie przemawia do młodych ludzi, jak konkursy - mówi Dorota Wcisła, prezydent RC Elbląg Centrum. - Tym razem konkurs plastyczny skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych. Cieszę się, że zostałyśmy zaproszone przez organizatorów do udziału w tym przedsięwzięciu i mogłyśmy ufundować nagrodę. W swojej działalności, chcemy w dużej mierze koncentrować się na promowaniu uzdolnionych dzieci i młodzieży.
       W konkursie brali udział uczniowie z gimnazjów województwa warmińsko-mazurskiego i jak podkreślali organizatorzy, wybór zwycięzców nie był łatwy. Celem akcji było rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań wiedzą o zawodach i świecie pracy, pobudzenie wyobraźni uczniów na temat swojej przyszłości zawodowej i odwołanie się do wartości jaką jest praca.
      
      
Rotary Club Elbląg Centrum
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama