UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczne wakacje"

 
Elbląg, Rozstrzygnięcie konkursu "Bezpieczne wakacje"
(fot. KMP Elbląg)

Wczoraj (17 sierpnia) w świetlicy gminnej w Majewie rozstrzygnięto konkursu "Bezpieczne wakacje".

W finale udział wzięło 5 świetlic z gminy Milejewo oraz grupa ze świetlicy z Elbląga z ul. Łęczyckiej. Ta ostatnia zaprezentowała taneczną wersję interpretacji bezpieczeństwa na drodze. Świetlice przedstawiły w formie przedstawień teatralnych swoje rozumienie pojęcia bezpieczeństwa oraz faktów i mitów z nim związanych. Przyznano 6 równorzędnych nagród. Uczestników konkursu nagrodzono, biletami do Multikina, odtwarzaczami DVD (dla świetlic) oraz biletami na rejs statkiem Żeglugi Gdańskiej. Każda ze świetlic otrzymała również zestaw zabawek edukacyjnych. Na miejscu dzieciom zapewniono napoje i słodki poczęstunek. Łącznie we wczorajszym spotkaniu udział wzięła blisko setka dzieci.

 


       Jako oceniający wystąpili: zastępca przewodniczącego Rady Miasta Elbląga Elżbieta Gelert, sekretarz Gminy Milejewo Anna Kowalska radna Miasta Elbląga Maria Kosecka oraz asp. Sylwester Rosół, asp. Artur Horbatowicz, a także komendant Straży Gminnej Milejewo Dariusz Poturała.
      
       Organizatorami konkursu byli: Straż Gminna Milejewo, Posterunek Policji Tolkmicko oraz II rewir dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
      

mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama