UWAGA!

Teraz ja - Rozwiązaniem parkomaty

 Elbląg, Rozwiązaniem parkomaty
fot. AD

Ulica Nitschmanna jest nadal problemem do rozwiązania przez Zarząd Dróg i władze miasta. A my, mieszkańcy ulicy Nitschmana, nadal borykamy się z problemami dojazdu do miejsca zamieszkania.

Zakaz zatrzymywania i postoju po jednej stronie ulicy nie jest respektowany przez kierowców, to samo dotyczy ograniczenia postoju do 20 minut po drugiej stronie. Samochody parkowane są przez właścicieli lokali. Niby o miejsca parkowania dla swoich klientów walczą właściciele lokali, a sami miejsca te blokują w godzinach od 10 do 18.
       W obrębie nowo oddanego budynku przy Apolitycznym Rogu 2 Maja przez parkowanie samochodów zdewastowano piękny zieleniec. Parkują osoby pracujące przy ul. Bałuckiego i Hetmańskiej, ponieważ tam są ustawione parkomaty.
       Odnosząc się do tekstu „Co z ulicą Nitschmanna? Decyzja należy do elblążan”, uważam, że rozwiązaniem problemu ruchu na ul. Nitschmanna będzie ustawienie parkomatów. Natomiast ruch jednokierunkowy czy dwukierunkowy mieszkańcom nie stwarza kłopotu. Bardzo dobre rozeznanie w powyższej sprawie ma Straż Miejska i Policja, która na co dzień tu interweniowały.
       Decydujący głos w powyższej sprawie powinni mieć mieszkańcy ul. Nitschmanna.
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 1
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
  0 21

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • zmusic dziadostwo zeby zrobili normalne parkingi!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jatusepostoje(2010-09-08)
 • Zaasfaltować 3-go Maja!
 • Postawić słupki - to akurat władzom dobrze wychodzi; )
 • Parkomaty obowiązkowo!
 • =a kto mieszkańcom każe jeżdzić samochodami. pieszo i zdrowo i ekologicznie, a samochody zostawić na parkingu przy sądzie. POLECAM. !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  @małpa@(2010-09-08)
 • Małpa- na drzewo!!!!
 • jak dacie mi na ten parkomat to chętnie wrzucę tam kasę. .. a tak to będę parkował w byle dupie i każdy inny tak samo, a nowe przepisy to chyba kpiny. .. bo trawnik przed moim blokiem jak był oblegany przez jakieś graty tak jest po dziś dzień i nikt się tym nie zainteresował
 • -wysiedlic "mieszkancow"do barakow na ul. Skrzydlata, tam nie ma problemu z dojazdem, parkowaniem itd. , itd, itd. -. !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  @małpa@(2010-09-08)
 • .. .do "małpy", na Skrzydlatej jest pełna kultura drogowa, dzieki "L" i mieszkańcom, którzy znają swoje obowiazki i przepisy. .. także proszę o rozsądek, ta dzielnica posiada wspaniałych i cennych mieszkańców, którzy sa bardzo skromni. ..
 • Jest masa ulic w centrum, gdzie buractwo furami staje na bocznych uliczkach, bo za parking trzeba przecież zapłacić. Na samochód baran jeden z drugim mieli, a te 1,50 już żal wydać
 • -jak "mieszkańcom"jest tak żle, niech zagospodaruja sobie-Modrzewinę-lub teren wokól cmentarza-Dębica-!!!. I to tyle w tym temacie. !!!.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  @małpa@(2010-09-08)
 • Ciekawski A UM Elbląg "wyciekają Pieniądze. Jakos nikt z urzędasów nie wpadł na pomysł, by postawic parkomaty przy parkingu ul. Brzeskiej vis a vis parkingu strzeżonego. Od razu mozna by bylo tamtędy swobodnie przejśc. A tak prawie "jeden samochód na drugi, m ".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ciekawski(2010-09-08)
Reklama