[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rugby łamie bariery

 
Elbląg, Rugby łamie bariery

Od września w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu będą realizowane zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym pod hasłem „Rugby – dyscyplina przełamująca bariery”.

Zajęcia będą odbywały się na dwóch poziomach: dzieci młodsze oraz młodzież klas starszych szkoły podstawowej. Honorowy patronat nad grupą sportowców objął Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Rugby.
       Rugby jest dyscypliną niszową i jedną z najbardziej rozwijających, a jej metodycznym wprowadzeniem jest Rugby Tag. Dyscyplina ta kształtuje i doskonali sprawności psychomotoryczne, uczy podstaw społecznych, buduje wolę walki, wytrwałość, wewnętrzną dyscyplinę jak również wdraża do współpracy w grupie. Rugby Tag jest grą bezinwazyjną i bezkontaktową. W trakcie gry jest zakaz używania siły i ataku fizycznego na zawodnika.
       Trenerzy grupy liczą, że inicjatywa zostanie pozytywnie odebrana w środowisku szkolnym, zaangażuje rodziców i opiekunów oraz pozwoli na promocję Rugby Tag wśród młodszych dzieci środowiska lokalnego, a swoim zawodnikom życzą wytrwałości i sukcesów sportowych.
      
M.Oleksiak, E.Deja, A.Wójtowicz, P.Niemczuk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama