UWAGA!

Rzutnik dla harcerzy

 
Elbląg, Rzutnik dla harcerzy
fot. nadesłana

Mama jednej z harcerek zgłosiła nasz Szczep Harcerski „Bukowina” do udziału w konkursie. Szczęście nam dopisało i jesteśmy posiadaczami rzutnika.

- Zadzwoniła do mnie mama jednej z naszych harcerek, oferując udział w konkursie firmy, w której pracuje. Od razu się zgodziłam bo już udział to szansa na wygraną. – mówi phm. Magda Kasprowicz, komendantka Szczepu „Bukowina”.
       I wystartowali! Wzięliśmy udział w plebiscycie Tak Pomagam i udało nam się wygrać rzutnik. Sprzęt będzie przede wszystkim przeznaczony do użytku dla młodzieży i dzieci. Wzbogaci harcerskie wydarzenia, umożliwi wspólne oglądanie harcerskich filmów z wydarzeń, uroczystości.
       Jestem dumna z naszych harcerzy i z ich rodziców, włączają się w życie naszej organizacji. Odwiedzają nas przy okazji wydarzeń harcerskich, przyjeżdżają na obozy, proponują, każdy pomaga jak może. Jeszcze raz dziękuję! – mówiła hm. Ewelina Dżugan, komendantka Hufca Elbląg ZHP. Życzę sobie więcej takich inicjatyw, życzę sobie tak wspaniałych rodziców, na których jako organizacja zawsze możemy liczyć – zakończyła.
       Sprzęt na ręce hm. Eweliny Dżugan, komendantki hufca oraz phm. Magdy Kasprowicz, komendantki Szczepu Harcerskiego "Bukowina" przekazał przedstawiciel firmy Marcin Stępkowski.
      
Kamila Niewinowska, Szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama