UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rzutnik dla harcerzy

 
Elbląg, Rzutnik dla harcerzy
fot. nadesłana

Mama jednej z harcerek zgłosiła nasz Szczep Harcerski „Bukowina” do udziału w konkursie. Szczęście nam dopisało i jesteśmy posiadaczami rzutnika.

- Zadzwoniła do mnie mama jednej z naszych harcerek, oferując udział w konkursie firmy, w której pracuje. Od razu się zgodziłam bo już udział to szansa na wygraną. – mówi phm. Magda Kasprowicz, komendantka Szczepu „Bukowina”.
       I wystartowali! Wzięliśmy udział w plebiscycie Tak Pomagam i udało nam się wygrać rzutnik. Sprzęt będzie przede wszystkim przeznaczony do użytku dla młodzieży i dzieci. Wzbogaci harcerskie wydarzenia, umożliwi wspólne oglądanie harcerskich filmów z wydarzeń, uroczystości.
       Jestem dumna z naszych harcerzy i z ich rodziców, włączają się w życie naszej organizacji. Odwiedzają nas przy okazji wydarzeń harcerskich, przyjeżdżają na obozy, proponują, każdy pomaga jak może. Jeszcze raz dziękuję! – mówiła hm. Ewelina Dżugan, komendantka Hufca Elbląg ZHP. Życzę sobie więcej takich inicjatyw, życzę sobie tak wspaniałych rodziców, na których jako organizacja zawsze możemy liczyć – zakończyła.
       Sprzęt na ręce hm. Eweliny Dżugan, komendantki hufca oraz phm. Magdy Kasprowicz, komendantki Szczepu Harcerskiego "Bukowina" przekazał przedstawiciel firmy Marcin Stępkowski.
      
Kamila Niewinowska, Szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama