UWAGA!

Sala gimnastyczna w "16" wyremontowana

 
Elbląg, Sala gimnastyczna w "16" wyremontowana
fot. nadesłana

W Szkole Podstawowej nr 16 miało miejsce uroczyste otwarcie nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Na inaugurację przybyło liczne grono zaproszonych gości.

Po powitaniu zgromadzonych przez dyrektor Izabelę Milusz, przedstawiciele uczniów złożyli uroczyste przyrzeczenie godnego reprezentowania szkoły i miasta w zawodach sportowych. Kolejnym punktem programu była prezentacja dyscyplin sportowych uprawianych w naszej szkole - dokonali jej uczniowie klas V i VI, którzy następnie zaprosili do wspólnych ćwiczeń gości. W części artystycznej swoimi umiejętnościami gry na instrumentach perkusyjnych wykazali się uczniowie klasy II b, którzy zaprezentowali dobrze znane wszystkim utwory muzyczne. Następnie zgromadzonym gościom zaprezentowały się dzieci z klasy II c, śpiewając piosenkę ,,Tabliczka mnożenia ". Na zakończenie tej części ze swoim przedstawieniem ,,Czy warto być prymusem? "wystąpili uczniowie klasy V c.
       Przygotowana uroczystość to forma podziękowania przyjaciołom szkoły za pomoc, zaangażowanie i wsparcie w czasie remontu naszej sali gimnastycznej. Dzięki takim osobom skromnym, pomagającym bez wielkich słów i rozgłosu, pięknieje nie tylko otoczenie, ale także nasze życie. Rada Rodziców ufundowała, a jej przewodnicząca p. Joanna Konieczna wręczyła, drobne upominki, które są dowodem wdzięczności za pomoc.Bardzo miłym akcentem kończącym uroczystość było wręczenie przez dyrektorów CSB oraz MOS-u prezentów w postaci piłek do siatkówki i piłki nożnej.
       Szkoła oficjalnie zyskała piękną i funkcjonalną salę gimnastyczną, na której uczniowie będą szlifowali swoje umiejętności i rozwijali talenty sportowe.
      
Szkoła Podstawowa nr 16
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama