UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Samorząd a organizacje pozarządowe

 
Elbląg, Samorząd a organizacje pozarządowe

Podczas konferencji „Samorząd i organizacje - gotowi na model”zaprezentowany zostanie m. in. Model współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi – opracowany na zlecenie Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawione zostaną dobre praktyki współpracy obu sektorów.

 Podczas konferencji zaprezentowany zostanie m. in. Model współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi – opracowany na zlecenie Departamentu Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawione zostaną dobre praktyki współpracy obu sektorów.
       Uczestnicy spotkania będą mieli także okazję wzięcia udziału w warsztatach poświęconych zlecaniu zadań publicznych organizacjom, partnerstwom lokalnym i projektowym czy rewitalizacji, prowadzonych przez ekspertów i praktyków w danej dziedzinie.
       Podsumowane zostaną efekty projektu „Modelowy Samorząd”, realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP w partnerstwie z Miastem Elbląg, Gminą Elbląg i Gminą Tolkmicko, którego celem było wzmocnienie współpracy samorządu z organizacjami.
       Przedstawiony zostanie także Regionalny Program Operacyjny Warmia i Mazury na lata 2014-2020, który jest szansą pozyskania środków na realizację partnerskich projektów w najbliższych latach.
       W programie konferencji przewidziano również uroczyste powołanie Partnerstwa na rzecz rozwoju społecznego w Elblągu, które powstało z myślą o rozwoju Elbląga z wykorzystaniem środków unijnych w latach 2014-2020.
       Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno przedstawicieli sektora pozarządowego – liderów, członków, wolontariuszy, sympatyków, przedstawicieli samorządów lokalnych, radnych, jak i wszystkich zainteresowanych mieszkańców.
      
       Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2015 r., o godz. 10 w siedzibie Ratusza Staromiejskiego w Elblągu (ul. Stary Rynek 25).
       Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy a.kazimierowska@eswip.pl, lub kontakt telefoniczny z Anną Kazimierowską, pod nr tel. 55 236 27 16.
      
       Szczegółowy program konferencji przekazujemy Państwu w załączeniu. Jest on również dostępny na stronach www.eswip.pl i www.centrumelblag.pl.
       Podmioty, które chcą zaprezentować swoje materiały promocyjne lub z realizacji projektów, prosimy o zabranie ich ze sobą na spotkanie. Będzie możliwość ich ekspozycji.
       Konferencja organizowana jest przez Stowarzyszenie ESWIP w ramach projektu „Modelowy Samorząd”
Arkadiusz Jachimowicz, ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama