UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Self-adwokaci zapraszają na konferencję

We wtorek, 1 czerwca, self-adwokaci działający w Dziennym Centrum Aktwności przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu zapraszają na konferencję, która odbędzie się w siedzibie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, przy ul. Lotniczej 2, o godz. 10.40 (sala nr 304).

Self-adwokaci działający w Elblągu pragną podzielić się swoimi doświadczeniami oraz przekazać wiedzę na temat self-adwokatury
       studentom uczelni wyższej. Konferencja jest formą aktywnego udziału osób z niepełnosprawnością intelektualną w życiu lokalnej społeczności. W ten sposób osoby będące uczestnikami klubu pokazują nam swoją obecność, wyrażają swoje zdanie i opinie na tematy ich nurtujące. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konferencji.
      
       Przedstawiamy plan konferencji:
       1. Przedstawienie działalności Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym,
       2. Historia self-adwokatury,
       3. Założenia self-adwokatury,
       4. Prezentacja filmu „Self-adwokatura moje przeznaczenie”,
       5. Self-adwokatura w Elblągu,
       6. Problemy osób niepełnosprawnych intelektualnie,
       7. Apel Self-adwokatów,
       8. Dyskusja.
Magdalena Byzdra
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama