UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seminarium w SOSW nr 1

 
Elbląg, Seminarium w SOSW nr 1
fot. nadesłane

Raz w roku pracownicy Internatów SOSW z terenu województwa warmińsko-mazurskiego spotykają się w celu wymiany doświadczeń lub omówienia problemów będących w centrum zainteresowania placówek kształcenia specjalnego.

W piątek (25 maja) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Elblągu odbyło się VI Warmińsko-Mazurskie Seminarium Grup Wychowawczych Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. W spotkaniu wzięło udział około 60 przedstawicieli Ośrodków Specjalnych, dziewięciu prelegentów oraz zaproszeni goście. Tematem spotkania była „Przyszłość dziecka niepełnosprawnego intelektualnie”, temat został potraktowany z różnych perspektyw; poznaliśmy zagadnienie od strony prawnej, psychologicznej, bytowej.
       Gośćmi Seminarium była kurator oświaty Grażyna Przasnyska oraz wiceprezydent Elbląga Grażyna Kluge. Honorowy patronat nad seminarium objął prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk.
      
      
      
Organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama