UWAGA!

Seniorze – specjalnie dla Ciebie pilates

 
Elbląg, Seniorze – specjalnie dla Ciebie pilates
fot. nadesłana

Stowarzyszenie „Jantar”, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elbląskich Seniorów, przygotowało dla nich bezpłatną ofertę zajęć ruchowych.

Z myślą o Seniorach, którzy coraz częściej zaczynają dbać o swoją kondycję i szukać różnych form aktywności, zaplanowane zostały cotygodniowe zajęcia fitness. Odbywać się one będą cyklicznie do końca tego roku.
       - Zajęcia pilates dla seniorów są jedną z propozycji, które przygotowaliśmy, aby popularyzować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Elbląga - mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur , prezes Stowarzyszenia „Jantar”. – Będą one realizowane od września w ramach zadania, na które udało się nam pozyskać środki z Urzędu Miejskiego.
       Zajęcia będą prowadzone w celu zaszczepienia zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Mają one pokazać osobom starszym, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na sprawność fizyczną i kondycję, ale też poprawia samopoczucie.
       Spotkania z pilatesem rozpoczną się na początku września. Zapisy na zajęcia pod nr tel. 55 611-01-30 oraz kom. 609-977-220. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.
       Działanie realizowane jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama