UWAGA!

Seniorze - wybierz "Kierunek: Zdrowie"

Elbląg, Seniorze - wybierz "Kierunek: Zdrowie"
fot. nadesłana

Pod hasłem "Ruszaj się i ciesz się zdrowiem" już 23 kwietnia rozpocznie się trzeci cykl popularnych wśród elbląskich seniorów bezpłatnych spotkań w ramach kampanii prozdrowotnej pn. "Kierunek: Zdrowie".

- Kampanię "Kierunek: Zdrowie" organizujemy już po raz trzeci. Jej celem jest przekazanie seniorom wiedzy na temat zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Ważne jest również to, aby osoby starsze nie były same, by wyszły z domów. Wiemy, że dzięki poprzednim edycjom nawiązały się nowe przyjaźnie - i to jest ogromna wartość tych spotkań.Już dziś więc serdecznie zapraszam Państwa do udziału. Mam nadzieję, że w tym roku przygotowane zajęcia i warsztaty również spotkają się z zainteresowaniem
       mieszkańców Elbląga - podkreśla Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
       Podczas tegorocznych wykładów, warsztatów oraz zajęć taneczno - ruchowych specjaliści przekażą seniorom wiedzę między innymi na temat tego, jak dbać o serce i stawy. Będą również zajęcia na temat ziół, wiosny w ogrodzie oraz warsztaty ze stylistką. Spotkaniom towarzyszyć będą degustacje zdrowej żywności.
       Spotkania odbywać się będą przez sześć tygodni - co wtorek, od 23 kwietnia do 28 maja w godz. 13.00 - 15.00. Pierwsze pięć spotkań, odbędzie się w hali sportowo - widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135, ostatnie natomiast w Kamieniczkach Elbląskich przy ul. Św. Ducha 3-4. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama