UWAGA!

Sjesta w Parku Modrzewie

 Elbląg, Sjesta w Parku Modrzewie
Fot. nadesłana

To będzie okazja do wspólnego odpoczynku, a także skorzystania z licznych atrakcji. W najbliższą niedzielę (9.07) odbędzie się pierwsza podczas tegorocznych wakacji Sjesta w Parku Modrzewie. Zadanie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023.

Sjesta w Parku Modrzewie to od kilku lat stały punkt w kalendarzu letnich wydarzeń organizowanych w Elblągu. Festyny cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców nie tylko Zawady i są okazją do integracji oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu. Nie inaczej będzie w tym roku. Podczas tegorocznych wakacji odbędą się dwie sjesty w Parku Modrzewie – pierwsza już w najbliższą niedzielę, 9.07, a kolejna jest zaplanowana na 20 sierpnia.

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Parku Modrzewie w godz. 15-19. Na wszystkich chętnych będą czekały liczne atrakcje (wszystkie bezpłatne), takie jak: strefa animacji dla dzieci i całych rodzin, dmuchaniec, bańki mydlane, strefa gier planszowych, sportowych i plenerowych oraz strefa relaksu (leżaki, koce). Każdy będzie mógł również spróbować swoich sił w cieszących się coraz większym zainteresowaniem marszobiegach na orientację.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających przeprowadzenie festynu, Sjesta w Parku Modrzewie może zostać przeniesiona na inny termin. Zadanie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama