UWAGA!

Skarbówka zaprasza po informacje o Polskim Ładzie

 Elbląg, Skarbówka zaprasza po informacje o Polskim Ładzie
Fot. archiwum portElu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Elblągu informuje, że od 10 stycznia informacje dotyczące rozwiązań zawartych w Polskim Ładzie można uzyskać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Elblągu.

Informacje można uzyskać codziennie w godzinach od 8.00 do 19.00 w sali obsługi, stanowisko 2 i 3 po wcześniejszej rezerwacji wizyty przez stronę internetową. Natomiast informacje telefoniczne w zakresie Polskiego Ładu będzie można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 56 22, 55 611 56 23 również codziennie w godz. od 8.00 do 19.00. Zapraszamy do kontaktu.

Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Wolski ład to oksymoron wygenerowany przez Populizm i Socjotechnikę. Przepis jak zmieniać zapisy ustawy rozporządzeniami ministra finansów żeby wyszło na to, co PARTIA zapowiadała a nie na to, co przeforsowała, w pośpiechu, w sejmie. .. zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  3
  GłębokaMyśl(2022-01-11)
 • No już biorę urlop i biegnę żeby zdążyć zanim urzędnicy wyjdą o 14:30
 • a co tu uzyskiwać? Wszyscy zostaną milionerami dzięki Nowemu Ładowi,
 • "K. .. .. człowiek ledwo koniec z końcem wiąże, tyra jak głupi żeby przeżyć. A wystarczyło zapisać się kiedyś do PiS, udawać idiotę, wyrzucić z głowy takie pojęcia jak uczciwość, sumienie, honor czy własne zdanie i dziś byłoby się na wysokim stanowisku. Ech, człowiek głupi. .. "
 • Nowy Polski Ład, kto nie cwaniak - będzie dziad.
 • Nowe wybory by się przydały. Może ktoś mądry i uczciwy do władzy, a nie te cwaniaki.
 • Sami nie wiedzą a tłumaczyć chcą. No właśnie tylko co? Wał na wale, korekty, rozporządzenia, rozporządzenia korekty, korektą pogania.
 • Chyba o polskim nieładzie
 • PIS, miało być to uproszczone prawo podatkowe, a sami tego nie kumacie. Rozumiem, że to nowe prawo podatkowe, jest dla wtajemniczonych i obeznanych w machlojkach miedzy wierszami (czyli Waszych lizusów)Dziękuje ci PIS.
 • Doradcy podatkowi piszą list otwarty do premiera. "Spełnia się najczarniejszy scenariusz". To dopiero początek problemów z Polskim Ładem, w lutym czeka nas tsunami"– pisze prof. Adam Mariański, szef Krajowej Rady Doradców Podatkowych w liście otwartym do premiera Morawieckiego. I apeluje o "pilną nowelizację"przepisów, bo inaczej "czeka nas załamanie finansów publicznych"!!!
 • Czego się nie dotkną to spartolą : Janów Podlaski, reforma oświaty, rozwałka systemu sadowniczego, dochodzenie smoleńskie itp. w imię hasła bierny ale wierny na każdym zajmowanym stanowisku ktoś coś psuje. Kiedy to wszystko wyprostujemy ? Część na pewno można będzie odzyskać z majątków tych miernot, chyba, że tak jak niektórzy sprytniejsi przepisali już na żony z którymi się już przezornie rozdzielili.
 • Ustawę chcą zmieniać rozporządzeniem i komentarzem. Polska ma atrapę prawa, jest niepraworządna. Kiedy w końcu zrozumiecie to wyborcy pis? Co jeszcze muszą zrobić?
Reklama