UWAGA!

Sklepowa wystawa na miejscu dla niepełnosprawnych

 
Elbląg, Sklepowa wystawa na miejscu dla niepełnosprawnych
fot.Michał Skroboszewski

Miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych przy jednym z elbląskich kompleksów handlowych zajął...  namiot z ubraniami jednego ze sklepów. - Jestem osobą niepełnosprawną korzystającą z takich miejsc do parkowania. Tym bardziej że jest tu specjalnie obniżony krawężnik do wjazdu wózków inwalidzkich i nie tylko. I nie mogę tu niestety zaparkować  – interweniował u nas jeden z Czytelników.

Pojechaliśmy do kompleksu handlowego przy skrzyżowaniu trasy Unii Europejskiej i ul. Browarnej, by wyjaśnić sprawę w imieniu naszego Czytelnika. Miejsca do parkowania dla osób niepełnosprawnych są trzy. To najlepsze – blisko wejścia do sklepów - jest niestety zajęte przez namiot jednego ze sklepów, który akurat w tym miejscu wystawił swoje ubrania, zachęcając do zakupów.
       Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w sklepie (kierownika placówki nie było) firma, oferująca do sprzedaży odzież..,. zapłaciła za to miejsce i może tam wystawiać swoje produkty.
       - Miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych nie powinno tam być. Zostało umieszczone przez wykonawcę kompleksu - powiedział nam jeden z przedstawicieli zarządców kompleksu, który nie chciał ujawnić swojego nazwiska, ani oficjalnie się w tej sprawie wypowiadać. - Miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych zostanie w tym miejscu zlikwidowane, w zamian powstanie w innej lokalizacji na tym samym parkingu. Prace mają być wykonane w przyszłym tygodniu. 
       Obecnie do dyspozycji osób niepełnosprawnych pozostają więc dwa miejsca parkingowe przy tym kompleksie handlowym. 
      
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama