UWAGA!

Skompletuj wyprawkę szkolną już dziś!

2019-07-29
13:00
 
Skompletuj wyprawkę szkolną już dziś!

Kompletowanie wyprawki szkolnej dla większości rodziców jest nieuniknioną czynnością jeszcze w czasie wakacji przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wyposażenie szkolnego plecaka w niezbędne artykuły warto zacząć wcześniej, aby uniknąć kolejek i załapać się na ciekawe promocje.

Lista niezbędnych przedmiotów potrafi być długa, ale w zależności od wieku ucznia inne przybory będą potrzebne do szkoły podstawowej a inne sprawdzą się w szkole średniej. Odwiedź nasz sklep i wybierz artykuły szkolne, których może potrzebować Twoja pociecha i już dziś przygotuj wyprawkę szkolną. W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze przybory szkolne, które przydadzą się każdemu uczniowi, bez względu na to, czy właśnie rozpoczyna swoją przygodę z edukacją czy kontynuuje naukę w starszych klasach.
      
       Czego nie może zabraknąć przy kompletowaniu wyprawki szkolnej:

       - Plecak lub tornister
       Najważniejszym artykułem, którego nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce, jest plecak lub tornister. Podczas wyboru trzeba pamiętać, że jego wielkość powinna być dopasowana do wzrostu dziecka. Nie może być za duży, ani zbyt mały. Bez problemu powinien pomieścić książki i zeszyty o wielkości A4 a także piórnik i drugie śniadanie.
      
       - Piórnik
       W piórniku uczeń przechowuje wszystkie potrzebne akcesoria do pisania i rysowania, a także przybory szkolne (długopisy, ołówek, linijka, gumka, temperówka, kredki). Jest kilka rodzajów piórników okrągłe w kształcie tuby, saszetka, czy rozkładany piórnik wielokomorowy. Trzeba go dopasować tak aby pomieścił wszystkie niezbędne artykuły potrzebne do szkoły.
      
       - Artykuły piśmienne
       Ołówek, długopis lub pióro to kolejny produkt który powinien znaleźć się w szkolnej wyprawce. Gdy dziecko rozpoczyna naukę pisania, najczęściej korzysta z ołówka. Dopiero po wyćwiczeniu literek nadchodzi czas na długopis lub pióro. W sprzedaży również artykuły do nauki pisania dla prawo i leworęcznych.
      
       - Artykuły plastyczne
       Produkty szkolne, takie jak farby, nożyczki, klej, flamastry, kredki, wycinanki, plastelina, czyli wszystko, czego każdy uczeń może potrzebować na lekcjach plastyki. W naszej ofercie znajdują się także bloki rysunkowe i techniczne w najróżniejszych formatach oraz zeszyty i inne artykuły papiernicze
      
       Na klientów czekają promocje:

       Przy zakupie 2 plecaków lub tornistrów (drugi -50% taniej) lub przy zakupie jednego plecaka lub tornistra rabat -20% na artykuły z wyprawki szkolnej!
      
       Zapraszamy na zakupy!
       Zapraszamy również na nasz profil FB, gdzie na bieżąco informujemy o nowych promocjach.
      

       ----- artykuł sponsorowany -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej