UWAGA!

Skorzystaj z bezpłatnej porady w prokuraturze

2013-02-19
Aktualizowany 2013-02-19 13:28

Prokuratura Okręgowa w Elblągu informuje, że w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem pod hasłem Ochrona danych osobowych i wizerunku ofiary w siedzibach powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury tutejszego okręgu zorganizowane zostaną dyżury prokuratorów.

W trakcie dyzurów udzielane będą bezpłatne porady osobom pokrzywdzonym przestępstwem. W przedsięwzięciu tym wezmą również udział zaproszeni przedstawiciele organizacji pozarządowych zajmujących się udzielaniem pomocy ofiarom przestępstw na terenie działania podległych prokuratur. Dyżury te będą pełnione w dniach: 25 lutego do 1 marca w godzinach 8 – 15. 30 oraz 27 lutego w godzinach 8 – 17.
       Siedziby prokuratur:
       - Prokuratura Okręgowa w Elblągu, Bulwar Zygmunta Augusta 13,
       - Prokuratura Rejonowa w Elblągu, ul. Płk. Dąbka 8-12,
       - Prokuratura Rejonowa w Braniewie, ul. Sądowa 1,
       - Prokuratura Rejonowa w Działdowie, ul. W. Jagiełły 39,
       - Prokuratura Rejonowa w Iławie, ul. Gen. Andersa 2,
       - Prokuratura Rejonowa w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Grunwaldzka 28,
       - Prokuratura Rejonowa w Ostródzie, ul. Sobieskiego 12,
       - Ośrodek Zamiejscowy Prokuratury Rejonowej w Ostródzie z siedzibą w Morągu, ul. Warmińska 17 A.
      
Prokuratura Okręgowa w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Firma ubezpieczeniowa MTU dysponuje moimi danymi osobowymi i wykorzystuje je notorycznie przesyłajac mi m. in. oferty OC. Krótki opis : Kupiłem auto z ubezpieczeniem OC w MTU z Sopotu. Żadnej umowy z tą firma nie podpisywałem. Na początku naliczyli 1488zł gdzie cała składka to jakieś 500zł za rok, później nękali mnie jakąś różnicą między starym właścicielem auta a mna gdzie ja miam najwieksze zniżki max. Straszyli opłatami 176 zł za jakieś wyrównania. Łaziłem i wyjasniałem sprawę ponad pół roku u przedstawiciela na przeciwko 'Świata dziecka" aż w końcu powiedziałem że skieruje sprawę na policje o nękanie, wyłudzanie pieniędzy i wykorzystanie moich danych osobowych bez zgody i wiedzy. Zakończyło się że dla Świętego spokoju wpłaciłem 28zł ( co jest według mnie wyłudzeniem) za pisma które do mnie przysyłali. Przestrzegam przed MTU !!!
  • Dodam jeszcze ze nasłali na mnie firmę windykacyjną. Wymusili przesłanie zniżek za kilka lat wstecz z innej firmy w której miałem pojazdy. U innich ubezpieczycieli są bazy danych i wiedzą kto ma jakie a w razie problemu wystarczy napisać oświadczenie a nie łazic i szukać firm z potwierdzeniem opłat kilkuletnich do tyły. W MTU panuje totalny bałagan. Najważniejsze że wysłałem im faksem i listem poleconym WYPOWIEDZENIE !!! OSTRZEGAM przed MTU !!!
Reklama