UWAGA!

Słodycze w prezencie na Mikołajki

 
Elbląg, Słodycze w prezencie na Mikołajki
(fot. nadesłana)

Ponad 200 paczek ze słodyczami dla dzieci i dorosłych chce przygotować Aleksandra Mazurkiewicz wraz z Rotary Club Elbląg Centrum. Będą wręczane z okazji Mikołajek. Kto chce włączyć się do akcji?

- Od 2006 roku z Mikołajem Markiem odwiedzamy z okazji Mikołajek chore dzieci. Dwa lata temu wpadłam na pomysł, by bliscy na moje urodziny zamiast prezentów przynosili słodycze, które potem trafiają do potrzebujących dzieci. W ubiegłym roku dzięki pomocy Rotary Club Elbląg Centrum i wielu ludzi dobrej woli przygotowaliśmy około 160 paczek na Mikołajki, które rozdaliśmy w elbląskich placówkach. W tym roku chcemy przygotować ich ponad 200 i rozdać nie tylko dzieciom, ale też starszym osobom, przebywającym w placówkach opiekuńczych – opowiada Aleksandra Mazurkiewicz.
       Organizatorzy zbierają czekolady, batony, ciastka pakowane, cukierki z datą ważności co najmniej do końca roku. - W grupie jest siła, dlatego zachęcam do włączenia się do akcji. Nas nie zbawi jedna czekolada, a uśmiech dzieci i osób starszych jest cudowną nagrodą – dodaje pani Aleksandra.
       Chętni, którzy chcą włączyć się do akcji, proszeni są o kontakt z Rotary Club Elbląg Centrum lub z Aleksandrą Mazurkiewicz, tel. 517-420-632.
      
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama